Nyilvántartási szám: B/2020/000324     |     Engedélyszám: E/2020/000237

Oktatásszervező munkatársat keresünk - PROBITAS PLUS Kft.

OKTATÁSSZERVEZŐ

állás betöltésére munkatársat keresünk

FELADATOK:

A felnőttképzéssel összefüggő jogszabályok alapján megvalósuló oktatások és képzések szervezése, lebonyolításának koordinálása, és a tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása. Ezen belül:

– érdeklődők tájékoztatása e-mailben és telefonon
– a képzések indításához szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása
– az egyes képzésekhez kapcsolódó teljeskörű dokumentáció (egységes dokumentum) elkészítése
– kapcsolattartás az oktatókkal, képzésben részt vevőkkel
– képzések ellenőrzése, óralátogatás
– adatszolgáltatási rendszerek (FAR, PALLASZ) kezelése
– számlázás, bejövő számlák iktatása/utalása, postázás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

– kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
– pontos, precíz munkavégzés
– önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség
– rugalmasság és mobilitás
– jó problémamegoldó készség
– nyitott, barátságos és közvetlen személyiség, empátia

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, AMENNYIBEN RENDELKEZEL:

– legalább középfokú végzettséggel
– felhasználói szintű számítógépes és MS Office (különösen Word, Excel) ismeretekkel
– B kategóriás jogosítvánnyal

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:

– felsőfokú szakirányú végzettség
– hasonló területen szerzett munkatapasztalat
– saját gépkocsi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat az oktatas@probitas.hu e-mail címre!